Bursa Göz Merkezi | Göz Hastalıkları ve Cerrahisi

Çalışma Saatleri : Hafta içi - 8:30 / 18:00 Cumartesi 8:30 / 15:00
  İletişim : 444 1 469

göz hastanesi emekli anlaşması var mı Çınar Göz Merkez ile Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi ile sağlık anlaşması yapıldı goz emekli

Çınar Göz Merkez ile Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi ile sağlık anlaşması yapıldı

Çınar Göz Merkez ile Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi arasında dernek üyelerini ve birinci derecede yakınlarını kapsayan sağlık anlaşması yapıldı.

Medikal Direktörlüğünün Op.Dr. Bülent KÖSE’nin yaptığı  ve 2005 yılından beri sağlık alanında Bursa Göz Merkezi Yıldırım şubesi olarak hizmet veren,  Çınar Göz Merkezi geleceğe emin adımlarla yürüyor. Büyüme planları  doğrultuda isim değişikliğine giderek aynı yerinde, aynı doktor kadrosuyla ile Çınar Göz Merkezi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Protokol kapsamında Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi üyeleri ve birinci derece yakınları sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler.

Göz hastalıklarında Bursa’nın önde gelen kuruluşlarından olan Çınar Göz  Merkezi İşletme Müdürü Erhan Ertarman; “konusunda uzman ve tecrübeli kadromuzla 10 yılı aşkın bir süredir Bursa halkına hizmet veriyoruz. Hedefimizi yükselterek Bursa’dan aldığımızı yine Bursa ile paylaşmak istiyoruz bu kapsamda sürpriz projelerimiz var. Emeklilerin bizler için yeri ayrı bu kapsamda Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi üye ve yakınlarına da özel bir protokolle daha uygun şartlarda hizmet vermeyi planlıyoruz” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Mesut Özşen’de,  emekliler için sağlık hizmetlerinde tecrübe ve kalitenin her zaman tercih edildiğini ve üyelerimize büyük kolaylıklar sağlayacak Çınar Göz Merkezi’nin bu protokolle emekli ve yakınlarına derneğimize özel imkanlar sağlamasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: