SMILE Pro – Göz Çizdirme Bursa

Göz Lazer Çizdirme Operasyonu

SMILE® Pro – Laser Vision

SMILE® Pro tedavisi, ReLEx smile ve Femto-LASIK’in daha da geliştirilmiş halidir ve miyopi ve astigmatizma (korneanın astigmatizması) gibi kırma kusurlarının özellikle güvenli ve hassas bir şekilde düzeltilmesini sağlar.

Dijital Göz Haritalama

Teknoloji: ZEISS VISUMAX® 800

Carl Zeiss Visumax-800 önceki modele göre önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor ve son teknoloji SMILE Pro tedavisini sağlamanın tek yoludur.
Prosedür daha da hızlı, daha doğru ve hastalarımız için daha az stresli hale getirmektedir.

Visumax-800, tedavi sırasında hassas hedefleme için lazeri göze yönlendirmek amacıyla dijital haritalama teknolojisini kullanır ve lazerin optimum tedavi için doğru şekilde yönlendirilmesini sağlar.

SMILE (Küçük İnsizyon Lentikül Ekstraksiyonu), lazerin kornea içinde küçük bir kesi ile çıkarıldığı bir lentikül (veya disk şekli) oluşturduğu minimal invazif bir prosedürdür. Bu, odağı optimize etmek ve görüşü keskinleştirmek için korneayı yeniden şekillendirir.

SMILE Pro Lazer Prosedürü

Kornea beş katmandan oluşur ancak SMILE Pro ameliyatı, stroma olarak bilinen merkezi katmana odaklanır. Ameliyat sırasında bilgisayar destekli bir lazer, stromada mercek şeklinde hassas bir disk (lentikül olarak bilinir) oluşturur. Lentikülün şekli, korneanızın spesifik şeklini düzeltmek için özelleştirilmiştir. Lazer daha sonra küçük bir anahtar deliği kesiği yapar ve lentikül çıkarılır. İşlem tamamlandığında kornea, odağı optimize edecek ve görüşü uzun vadede keskinleştirecek şekilde şekillendirilir.

SMILE Pro Lazer Göz Çizdirme İşlemi

SMILE Pro tedavisi ince kornealı ve çok yüksek olmayan miyop ve astigmatlı gözlerde uyguladığımız kişiye özel yüzeysel lazer operasyon işlemidir. Tetkik ve muayene sonucunda göz yapısı doktor tarafından ameliyata uygun bulunan kişilere SMILE Pro lazer işlemi uygulanabilir.

SMILE Pro ile miyop ve astigmat problemlerinde başarılı sonuçlar alınmaktadır ve lazer sonrası kuru göz sorunları en minimize şekile indirgenmektedir.