Gizlilik politikası

Bursa Göz Merkezi hizmetlerini kullanmadan önce lütfen Gizlilik Politikası’nı okuyun.

Topladığımız Bilgiler ve Bu Bilgileri Nasıl Topluyoruz?

Sosyal Ağlar (Facebook gibi) Dahil Bağlı Üçüncü Taraf Uygulamalarından Aldığımız Sizinle İlgili Bilgiler

Facebook gibi sosyal ağlar dahil olmak üzere, bağlı üçüncü taraf uygulamalarında hizmetlerimize ulaşıyorsanız ya da diğer Hizmetlerimiz’den herhangi birine erişiyorsanız Bursa Göz, üçüncü taraf uygulama sağlayıcısından sizin hakkınızda belirli bilgiler alabilir. Edindiğimiz bilgiler, sosyal ağdaki gizlilik ayarlarınıza ve varsa arkadaşlarınızın gizlilik ayarlarına bağlıdır. Örneğin Bursa Göz, bağlı üçüncü taraf uygulamasının sağlayıcısı tarafından paylaşılan aşağıdaki bilgilerden bazılarını veya tümünü toplayabilir ve saklayabilir:

 • adınız ve soyadınız;
 • profil fotoğrafınız veya URL’si;
 • adınız ve profil fotoğrafınız gibi herkese açık bilgilere bağlı olabilecek kullanıcı kimlik numaranız (Facebook kimlik numarası gibi);
 • arkadaşlarınızın kullanıcı kimlik numarası ve diğer herkese açık bilgileri;
 • üçüncü taraf uygulamasına kaydolurken vermiş olduğunuz e-posta adresi;
 • sizin ve Hizmetlerimiz’e erişirken kullandığınız cihazların fiziksel konumları;
 • cinsiyetiniz;
 • doğum gününüz ve/veya yaş aralığınız;
 • bağlı üçüncü taraf uygulamasında veya bu uygulama aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz aktiviteler hakkında bilgi;
 • üçüncü taraf uygulamasındaki diğer herkese açık bilgiler ve/veya
 • siz veya üçüncü taraf uygulama sağlayıcılarının Osmangazi Göz ile paylaştığı diğer tüm bilgiler.

 

Bilgilerinizin Güvenliği

Bilgilerinizin hem çevrimiçi hem çevrimdışı güvenliğini korumaya yardımcı olan güvenlik önlemleri alıyoruz. Verilerinizin güvenli ve işbu Gizlilik Politikası’na uygun olarak işlendiğinden emin olmak için tüm adımları atacağız. Bu önlemler, bilgilerinizin hassasiyetine göre farklılık gösterir. Doğrudan uygulamaya kayıtlı bir hesabınız varsa profil bilgileriniz, hesabınıza erişmek için kullandığınız şifre ile korunur. “Bursa Göz Merkezi” hesabınızın güvenliğini korumanız ve muhafaza etmeniz ve hesabınıza yetkisiz erişim tespit ettiğinizde bize derhal haber vermeniz çok önemlidir. Hizmetlerimiz’e, bir sosyal ağdan erişiyorsanız ve sosyal ağınız korsanlar tarafından kırılmışsa birisi izniniz olmadan bilgilerinize erişebilir. Bu nedenle, sosyal ağ hesabı şifreniz de dahil sosyal ağ hesabınızın bilgilerini güvenle saklayın. Kullandıktan sonra hizmetlerimiz’e erişmek için kullandığınız sosyal ağ hesabınızın oturumunu kapatmanızı öneririz. Hizmetlerimiz’e, hasta veri tabanımıza ve kayıtlarımıza yönelik olası güvenlik ihlallerine karşı önlemler almış olsak bile hiçbir web sitesi veya internet işlemi tamamen güvenli değildir. Yetkisiz erişimlerin, bilgisayar korsanlığı faaliyetlerinin, veri kayıplarının veya diğer türlü ihlallerin asla olmayacağı garantisini veremeyiz, ayrıca Hizmetlerimiz’e iletilirken kişisel bilgilerinizin güvenliğini de garanti edemeyiz. Yapılan tüm iletimlerin riski size aittir.

Bize Ulaşın

Gizlilik Politikamız ve/veya uygulamaları ile ilgili sorularınız, yorumlarınız veya şikayetleriniz varsa lütfen bize sistem@bursagoz.com adresinden e-posta gönderin.